Jaka powinna być idealna biżuteria?

Dodatki są niezwykle ważne przy tworzeniu stylizacji. Stają się doskonałym dopełnieniem ubrań i sprawiają, że całość wygląda na bardzo spójną. Jednak powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dobór kolorystyczny. Biżuteria srebrne nie może być oderwana od całej reszty. Jednak najważniejsze jest, aby wszystko dopasowywać do swojego typu urody. W taki sposób uzyskamy najlepszy efekt. Będzie to również metoda na szybkie podkreślenie atutów swojej twarzy i dodanie jej blasku.

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na złoto.

W przypadku chłodnych typów urody o wiele lepiej sprawdzą się kolczyki srebrne z cyrkoniami. Idealnie dopasują się do karnacji oraz kolorytu włosów. Dzięki temu będą stanowić idealne zaakcentowanie kobiecości i podkreślenie piękna. Kolejną bardzo ważną kwestia jest dopasowywanie dodatków do ubrań. Nie wszystkie kolory będą idealnie ze sobą współgrały. Z uwagi na to bezpiecznym rozwiązaniem jest kupowanie biżuterii z przezroczystymi kamykami lub bez żadnych dodatkowych barwnych ozdobników. Dzięki temu zyskamy bardzo uniwersalny zestaw, który będzie idealny na wiele okazji. Jednak barto dbać o zachowanie konkretnego stylu. Oczywiście możemy pozwolić sobie na pewne przełamania. Wymaga to jednak umiejętności tworzenia spójnych stylizacji bez konieczności podążania za ściśle określonymi zasadami. Możemy je łamać jeśli efekt końcowy uzyskany przez nas będzie estetyczny.

Biżuteria srebrna wygląda pięknie z chłodnymi tkaninami.

Z tego powodu idealnie dopasuje się do szmaragdowej zieleni lub czerni. Mamy nieograniczoną ilość możliwości. Jednak dla ułatwienia warto dokładnie przeanalizować swoją szafę i wspomagać się paletą kolorystyczną. Dzięki temu unikniemy ewentualnych błędów i tworzenia niepotrzebnych kontrastów, które mogą zaburzyć całą harmonię naszego stroju. Każdy szczegół powinien być przemyślany.

Categories Ciekawe