Piękne dłonie wizytówką każdej kobiety

Z pewnością każda z Pań pragnie mieć piękne dłonie. Zadbane dłonie stanowią najlepszą wizytówkę każdej kobiety. Jednak często nie wiemy, jak dokładnie je pielęgnować. Zatem na co powinniśmy zwrócić największą uwagę?

Systematyczne złuszczanie naskórka

Aby nasze dłonie wyglądały atrakcyjnie, powinniśmy przede wszystkim pamiętać o systematycznym złuszczaniu naszego naskórka. Niestety dłonie są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników. Często stają się przesuszone, a także nasze skórki wokół paznokci wysuszają się.

Z tego powodu peeling dłoni dwa razy w tygodniu zagwarantuje nam ich doskonały wygląd. Dzięki temu wykonany manicure będzie się prezentował doskonale, a my również zyskamy dobre samopoczucie.

Odpowiedni poziom nawilżenia

Peeling dłoni jest bardzo ważny, jednak jeżeli nie chcemy, aby na skutek złuszczania naskórka dłonie stały się zbyt suche, powinnyśmy je także systematycznie nawilżać.

Nasza skóra na dłoniach może utracić elastyczność i stać się przesuszona przykładowo z powodu używania detergentów bez rękawiczek lub też mydła w kostce, które w swoim składzie ma mało składników nawilżających.

Profesjonalny manicure oraz pedicure

Atrakcyjne dłonie to również zadbane paznokcie. Aby paznokcie wyglądały idealnie, warto udać się do profesjonalisty. Doświadczona kosmetyczka nawet w przypadku, gdy nasze paznokcie nie są długie potrafi sprawić, iż będą wyglądały świetnie.

Obecnie wiele Pań decyduje się także szczególnie dbać o swoje stopy i paznokcie u nóg. W gabinetach kosmetycznych znajdziemy bardzo wiele atrakcyjnych zabiegów upiększających. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową przykładowo „manicure pedicure Warszawa” lub też „manicure pedicure w Warszawie”.

Zadbane dłonie są bardzo ważne, a przede wszystkim paznokcie. To właśnie dłonie świadczą o kobiecie i osoby, które spotykamy po raz pierwszy mogą dokonać naszej oceny na ich podstawie. Z tego powodu warto nie tylko szczególnie zadbać o swoje dłonie oraz paznokcie, ale również o swoje stopy. W tym celu powinnyśmy systematycznie odwiedzać kosmetyczkę. Najbliższy gabinet blisko swojego domu znajdziemy wpisując w internecie przykładowo „manicure pedicure Warszawa” lub też „manicure pedicure w Warszawie”.

Tekst powsta we współpracy z Instytutem zdrowia i urody Medica SPA

Categories Zdrowie i Uroda
poduszki na krzesła ogrodowe sklep internetowy Psia terapia w Garden Space Żaluzje na taras – wygoda i komfort w ogrodzie