Zestaw startowy do manicure hybrydowego

Moda na paznokcie hybrydowego opanowała dosłownie cały świat. Polki także się w nich zakochały i pragną wykonywać je samodzielnie, postępując dokładnie tak samo jak stylistki z gabinetów kosmetycznych. Pozwoli im na to odpowiedni startowy zestaw do manicure hybrydowego. A z czego powinien się on składać i ile trzeba za niego zapłacić?

Wyposażenie „starterów”

W każdym zestawie do manicure hybrydowego najważniejszą rolę odgrywają lakiery oraz lampa. Te produkty powinny mieć najwyższą jakość. Zazwyczaj w gotowych kompletach umieszcza się mniejsze wersje klasycznych lakierów, pozwalając tym sposobem na przetestowanie różnych kolorów na własnych paznokciach.

Oprócz lakierów i lampy w zestawie do hybryd zwykle znajdują się także dodatkowe akcesoria, które pozwalają na przygotowanie paznokci do zabiegu – chodzi tu m.in. o bezpylne waciki, aceton, odtłuszczacz do płytki, striper, pilnik czy patyczki do odsuwania skórek. Artykuły tego rodzaju spokojnie można jednak kupić w każdym lepiej zaopatrzonym sklepie kosmetycznym.

Ile powinien kosztować dobry zestaw?

Jak zwykle cena ma spory wpływ na wartość i ogólną jakość zestawów. Te najtańsze kosztują ok. stu złotych. Budowane są w taki sposób, by z pomocą występujących w nich produktów każda kobieta mogła spokojnie wykonać swój pierwszy manicure hybrydowy. Często nie dają one jednak tak dobrego efektu jak zabiegi wykonywane w profesjonalnych salonach. Cena robi niestety sporą różnicę.

Warto więc od razu zainwestować w lepszy zestaw do manicure hybrydowego. Powinien on kosztować przynajmniej 300 złotych, gdyż za niższą cenę nie da się uzyskać dobrych jakościowo produktów. Potencjalna klientka powinna jednak uważać na zbędne akcesoria dodawane do zestawów – m.in. oliwki czy zapachowe olejki. Nie są one potrzebne, a podwyższają cenę całych kompletów.

Zalety gotowych zestawów startowych

Teoretycznie taki zestaw do manicure hybrydowego każda kobieta byłaby w stanie skompletować dla siebie samodzielnie, jednak dużo łatwiej jest sięgnąć po coś gotowego.

Zwłaszcza, jeżeli nie ma się żadnej wiedzy na temat produktów przeznaczonych do wykonywania hybryd. Nie warto więc utrudniać sobie życia. Gotowe zestawy najczęściej są też tańsze od tych, które kompletuje się zupełnie samodzielnie.

Zestawy do hybryd znajdziesz w ofercie Chiodo.pl

Categories Zdrowie i Uroda