Aktywny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku

Hałas, zatłoczone ulice i wszechobecny beton to dla mieszkańców dużych miast codzienność. Wciąż zabiegani, zestresowani i pochłonięci codziennymi obowiązkami zapominamy o tym, co powinno być najważniejsze – o odpoczynku i spędzaniu czasu z tymi, na których najbardziej nam zależy. Może warto na chwilę zatrzymać się, odpocząć i zaplanować weekendowy, rodzinny wyjazd za miasto?

 

Zielona sceneria wokół metropolii

Aby spędzić czas na świeżym powietrzu, nie musisz organizować kosztownych wycieczek w góry czy nad morze. Wszystko, czego potrzebujesz, aby doładować akumulatory i nacieszyć oczy pięknym, naturalnym widokiem znajduje się tuż obok, na wyciągnięcie ręki! Niespełna 40 km od stolicy znajduje się niewielka miejscowość Jachranka położona nad Zalewem Zegrzyńskim – niezwykle urokliwa okolica, która ma wiele do zaoferowania turystom spragnionym odpoczynku.

 

Frajda dla małych i dużych

Walory Jachranki to znacznie więcej niż tylko naturalne krajobrazy i warunki sprzyjające relaksowi z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ogromną popularnością wśród miejscowych i przyjezdnych cieszy się park linowy. Zabawa z całą rodziną w parku linowym to świetny sposób na wartościowy relaks, dawka pozytywnej energii, spora dawka ruchu i możliwość zrobienia sobie małego testu kondycyjnego. Zamontowane wśród drzew ścieżki o zróżnicowanym stopniu trudności dedykowane są dorosłym i dzieciom w różnym wieku. Co więcej, park linowy daje ciekawą możliwość zorganizowania niebanalnych, pełnych niespodzianek urodzin dla dzieci.

Zanim odwiedzisz Jachrankę, warto zajrzeć na stronę parklinowyjachranka.pl, gdzie znajdziesz wiele praktycznych informacji, które pomogą Ci zaplanować udany weekend z rodziną.

Categories Ciekawe
https://calganx.net/certyfikacja-iso-14001-do-wprowadzenia/ http://raildude.pl/sklep-jezdziecki-z-bogatym-asortymentem/ https://afterschoolspecialmusic.com/najciekawsze-jezdzieckie-rekordy-guinessa/