Białe aranżacje ogrodowe

Biała zima przechodzi w białą wiosnę. Śnieżne widoki za oknem zamieniają się w bajkową przestrzeń wypełnioną kwitnącymi drzewami owocowymi. Te białe kreacje ogrodowe jednak zupełnie nie zależą od naszej inwencji. Nie mamy przecież wpływu na to, czy spadnie śnieg i czy zima faktycznie będzie bajkowa. Natomiast dobrze utrzymany sad w pobliżu domu zwiększa szansę na podziwianie białych, ulotnych kwiatków, którymi obsypują się na wiosnę drzewa.

Plastyczny efekt bieli

Mamy jednak wpływ na to, jak wyglądają nasze tarasy, werandy i altanki. Te zrobione z drewna można pomalować na biało. W ten sposób stylizując miejsce w kierunku angielskiej elegancji czy skandynawskiej prostoty. Co warto wykorzystać? Oczywiście białe meble technorattanowe, które znajdziemy tutaj: gardenspace.pl.

Biały zestaw

Na pewno warto rozważyć ustawienie w śnieżnobiałej krainie całego zestawu białych mebli. Zarówno jeśli chodzi o komplet jadalniany jak i wypoczynkowy. Podstawowy zestaw mebli można uzupełnić pojedynczymi meblami w białym kolorze oraz odpowiednimi dodatkami.

Biała leżanka ogrodowa

Meblem, który zachwyci wszystkich amatorów białych kompozycji jest leżanka ogrodowa z technorattanu. Cała w bieli. Jej urok, podobnie jak innych mebli do siedzenia i leżenia, uwypuklą białe poduszki dekoracyjne, których różnorodność jest przeogromna.

Białe skrzynie i donice

Kompozycję bazującą na bieli można dopełnić donicami i skrzyniami w tym kolorze. Warto je także wykorzystać jako biały akcent wszędzie tam, gdzie bieli brakuje, żeby rozjaśnić miejsce. Białe donice technorattanowe dostępne są w wielu worach i rozmiarach, ale ciekawie wyglądają też białe donice cementowe. Duża skrzynia z technorattanu okaże się najlepszym uzupełnieniem takiej białej (choć nie tylko) kompozycji.

Categories Dom i Wnętrze
zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecej