Ceny obudów komputerowych

Obudowa to jeden z elementów zestawu komputerowego, który nie odgrywa szczególnej roli podczas budowania własnego urządzenia. Nie zmienia to faktu, że obudowa zewnętrzna jest niezbędna do prawidłowej pracy całego systemu. Nie tylko ochrania ona bowiem części wewnętrzne komputera, lecz przede wszystkim pozwala na sprawne i funkcjonalne połączenie ze sobą wszystkich podzespołów. Dlatego podczas wyboru obudowy nie watro sugerować się jedynie jak najniższą ceną, lecz również jakością jej wykonania.

Ranking obudów komputerowych

 

Ranking najlepszych obudów komputerowych w różnych półkach cenowych – https://www.bomi.pl/ranking-obudow-komputerowych-top-10-najlepszych-modeli-jaka-wybrac/

A. Obudowy do 60 złotych

Mimo iż 50 złotych to niewielka kwota, to wystarcza do zakupienia dobrej jakości produktu. Przykładem jest tutaj model Everest 381A/B, który w niektórych sklepach można znaleźć już od 59 złotych.

B. Obudowy do 100 złotych

W kolejnej kategorii znajduje się już kilka modeli, które są do siebie podobne nie tylko pod względem ceny, lecz i również swoich właściwości. W tym przedziale znajduje się na przykład sprzęt marki SilentiumPC dostępny od 99 złotych.

C. Obudowy do 200 złotych

W średniej cenie, to znaczy od 100 do 200 złotych, króluje sprzęt profesjonalnej polskiej marki SilentiumPC, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów komputerowych. Jej produkty w sklepach elektronicznych można znaleźć dla przykładu w cenie 139 złotych.

D. Obudowy do 500 złotych

Do najwyższej półki cenowej należy bardzo dobrej jakości sprzęt firmy DEFINE. Jest on wykonany z trwałych i wytrzymałych materiałów, a jego kształt został specjalnie przystosowany do budowania bardziej skomplikowanych układów.

Categories Ciekawe
-sa.com zobacz live url