Czarnogóra autokarem – świetny pomysł na spędzenie wakacji!

Wczasy autokarowe to świetny wybór dla tych, którzy w krótkim czasie chcą zobaczyć jak najwięcej, a w Czarnogórze jest co zwiedzać! Piękne plaże, malownicze krajobrazy, a przede wszystkim zabytki, które pamiętają jeszcze czasy wczesnego średniowiecza. Jeżeli chcesz połączyć zwiedzanie i opalanie — Czarnogóra autokarem to pomysł dla Ciebie.

Kiedy warto odwiedzić Czarnogórę?

Najlepszym okresem na odwiedzenie tego pięknego kraju jest czas od końca maja do połowy września — można się wtedy spodziewać upalnych dni, ciepłych nocy i temperatury wody sięgającej ponad dwudziestu stopni.

Co warto zobaczyć w Czarnogórze?

Wczasy autokarowe będą najlepszym wyborem, jeżeli zależy nam, żeby jak najwięcej zwiedzić, a jest w w czym wybierać, warto wspomnieć, chociażby o miejscowości Budva — malowniczym nadmorskim kurorcie, otoczonym z jednej strony górami, a z drugiej morzem. Będąc w Czarnogórze, nie można nie odwiedzić miejscowości Kotor, nazywanej, nie bez powodu „małym Dubrownikiem” – jest to jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w tej części Europy. Piękne kościoły i cerkwie oraz Twierdza św. Jana — to po prostu trzeba zobaczyć!

Boka Kotorska to kolejna atrakcja, której nie można przegapić — największa zatoka na morzu Adriatyckim o wysokich walorach krajobrazach, dzięki temu, że bardzo głęboko wcina się w ląd, przypomina norweskie fiordy.

Pięknych miejsc do zwiedzania jest w Czarnogórze jeszcze o wiele więcej, warto wybrać wczasy autokarowe, aby móc je wszystkie zobaczyć na własne oczy! Ofertę wycieczek do Albanii oferuje biuro podróży Euro Pol Tour z Katowic, które serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą na najbliższy sezon.

Categories Ciekawe
ubezpieczenie szkolne https://beesafe.pl/porady/jak-zaplacic-akcyze-za-samochod/ https://ijcai-19.org