Czy da się znaleźć dobrego DJ’a na wesele przez Internet?

Odpowiedź jest krótka: oczywiście, że tak! W dzisiejszych czasach każdy szanujący się DJ ma swoją stronę internetową. Dowiedzcie się, jak ją znaleźć i na co zwrócić uwagę, gdy już na nią trafimy.

Gdzie szukać?

Najlepszym sposobem będzie przejrzenie kilku portali ślubnych. Wyszukiwarki na nich pozwolą Wam znaleźć usługi z najbliższej okolicy. Warto zajrzeć np. na https://wesele123.pl/dj-na-wesele. Na tego typu portalach znajdują się również fora, na których młodzi małżonkowie wymieniają opinie co do poszczególnych usług, rekomendują je sobie lub przed nimi przestrzegają. Warto więc zarejestrować się na takim forum i wziąć udział w dyskusji.

Inną metodą jest wyszukiwanie DJ’a przez przeglądarkę Google. Wyświetli nam ona strona najbardziej pasujące do hasła, jakie wpiszemy. Strony jednak tworzą sami DJ’e, nie możemy więc liczyć na ich obiektywizm.

Na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze: na doświadczenie danej osoby. Jeśli DJ utrzymuje się na rynku od kilkunastu lat, jest to prawdopodobnie tzw. pewniak. Pamiętajmy, że DJ na weselu jest jednocześnie wodzirejem prowadzącym zabawę. Wieloletnie doświadczenie daje nam gwarancję, że jest on osobą kulturalną i zapanuje nad każdą sytuacją na parkiecie. Zwróćmy uwagę na jego rekomendacje. Jeśli jest ich sporo i mają pozytywny wydźwięk, nie mamy się o co martwić. DJ’e na swoich stronach umieszczają również plik demo, czyli przykładowe nagranie z prowadzonej przez nich imprezy. Odsłuchajmy je i sprawdźmy, czy podoba nam się dobór muzyki i sposób nawiązywania kontaktu z gośćmi.

Rozmowa na żywo

Jeśli wybraliśmy już faworyta, umówmy się na podpisanie umowy, lecz zanim to zrobimy, poświęćmy trochę czasu na rozmowę z nim. Możemy wtedy ocenić, czy podoba nam się jego głos, dykcja i sposób wyrażania się. Zobaczymy również czy dana osoba poza klasą posiada poczucie humoru. Pamiętajmy, aby w umowie zawrzeć takie ustalenia jak np. zabawy oczepinowe, podziękowania rodzicom, czy wytyczne do utworu na pierwszy taniec. Jest to też moment na sugestie co do repertuaru. Jeśli są jakieś utwory, których sobie nie życzymy lub wręcz musimy usłyszeć, zgłośmy je DJ’owi jak najwcześniej.

Categories Ciekawe
zobacz wiecje https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ live url