E-learning –  czy warto?

Platformy e-learningowe zyskują coraz większą rzeszę fanów, wypierając tym samym stacjonarne, kosztowne kursy. Czy warto kształcić się poprzez materiały video zamiast pod okiem wykwalifikowanego fachowca? Sprawdź, czy warto uczyć się przed monitorem komputera.

Jedna platforma, wiele możliwości

Nowoczesne platformy e-learningowe pozwalają Ci kształcić się na wielu polach. Szczególnie warte uwagi są kursy z obsługi profesjonalnego oprogramowania komputerowego i programowania. Rejestrując się na jednej platformie, możesz poznać przejrzyste i przyjazne środowisko programowania, przechodząc kurs online z Pythona, poznać tajniki Photoshopa i stworzyć pierwszą w życiu animację!

Nauka w domowym zaciszu

Kolejnym atutem platform e-learningowych jest fakt, że otrzymujesz nielimitowany dostęp do materiałów w formie przejrzystych filmów. Nie musisz obawiać się, że prowadzący zbyt powierzchownie i w pośpiechu omówi zagadnienie, które Cię interesuje lub sprawia Ci trudności. W każdej chwili możesz zatrzymać wideo, cofnąć go lub powrócić do danej lekcji w każdym momencie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Kursy dostępne na platformach e-learningowych są nieporównywalnie tańsze niż stacjonarne kursy. Koszt standardowego szkolenia z programowania może wynosić nawet kila tysięcy złotych, co wiąże się ze sporą inwestycją. Nie dość, że oszczędzasz pieniądze, to dodatkowo zyskujesz czas. Nie musisz zrywać się z pracy, żeby zdążyć na kurs odbywający się na drugim końcu miasta. Sam decydujesz, kiedy odbędzie się kolejna lekcja. Co ważne, żeby uczyć się przez internet, nie musisz znać podstaw obsługi oprogramowania, które Cię interesuje. W ofercie znajdują się zarówno kursy dla osób, które miały styczność z danym programem, jak i laików, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w informatycznym świecie.

Categories Ciekawe