E-sklep na abonament – kilka powodów dla których warto go wybrać

E-sklep na abonament – kilka powodów dla których warto go wybrać

Samodzielne prowadzenie sklepu internetowego może stanowić pewne problemy, zwłaszcza jeśli nie ma się wystarczającej wiedzy informatycznej czy marketingowej. Warto wtedy wybrać kompleksowe rozwiązanie – sklep internetowy w modelu SaaS.

E- sklep na abonament – sklep od zaraz

Tworzenie sklepów internetowych, które będą rentowne wymaga pewnej specjalistycznej wiedzy. Nie chodzi przecież tylko o to, by jedynie otworzyć sklep w sieci, ale trzeba przede wszystkim zadbać o to, by kusił swoją ofertą, pozyskiwał nowych i stałych klientów oraz był nowoczesny. Wówczas taki sklep będzie generował zyski.

Decydując się na e-sklepy w modelu SaaS otrzymujemy kompleksową usługę i możliwość tworzenia sklepów internetowych na dogodnych warunkach z dostępem do wielu przydatnych funkcji oraz rozwiązań. Swój własny sklep można mieć niemalże od zaraz. Koszty abonamentu sklepów Saas są różne w zależności od wybieranych usług i zaczynają się zwykle od kilkudziesięciu złotych. Własny sklep można otworzyć zdalnie i w jeden dzień rozpocząć sprzedaż internetową.

Sklep w modelu SaaS – kompleksowe rozwiązanie w przystępnej cenie

Niewątpliwą zaletą e-sklepów w modelu SaaS jest to, że w cenie abonamentu otrzymujemy:
– platformę sprzedażową;
– wsparcie techniczne – zwykle całodobowe;
– integrację z systemami płatności online czy firmami kurierskimi;
– powiązanie z platformami aukcyjnymi (np. Allegro);
– integrację z platformami opiniotwórczymi (np.Ceneo);
– cenne narzędzia marketingowe;
– domenę oraz hosting;
– przyjazną grafikę
– bezpieczną sprzedaż. W związku z tym tworzenie sklepów internetowych na platformach e-commerce są rekomendowane nie tylko dla początkujących przedsiębiorców. Jest to bardzo wygodny sposób prowadzenia własnego sklepu online z profesjonalnym zapleczem technologicznym zapewniającym mu bezpieczeństwo i rozwój.

Tworzenie sklepów internetowych w abonamencie – wystarczy niewielki budżet

Na otworzenie własnego sklepu internetowego korzystając z modelu SaaS nie potrzebujemy dużego budżetu. Pokrywając koszty abonamentu mamy opłaconych niezbędnych specjalistów, dla których tworzenie sklepów internetowych funkcjonalnych, bezpiecznych z perspektywami rozwoju oraz skutecznych to czysta przyjemność.

Artykuł przygotowany na podstawie materiałów dostarcoznych przez agencję Iguana Studio

Categories Biznes