Elegancka zastawa stołowa – urządzamy przyjęcie!

Jak sprawić, aby każdy posiłek był wyjątkową ucztą? Z pewnością warto poświęcić nieco czasu nie tylko na przygotowanie smacznych dań, ale i na zaaranżowanie stołu, przy którym siądą nasi bliscy czy goście. Tak samo jak moda na urządzanie jadalni zmienia się moda na wystrój stołu. Dekoratorzy stale prezentują nam jak w sposób nowoczesny i jednocześnie elegancki przystroić stół. Czy możemy stworzyć taką aranżację sami?

Znajdź idealne sztućce

Kluczem do smacznego posiłku są nie tylko potrawy, ale i oprawa stołu. Jej niezbędnym elementem są oczywiście sztućce. Obecnie wraca moda na zestawy, które nie tylko w sposób funkcjonalny uprzyjemnią posiłek, ale też będą elementem, który wzbogaci stół. Wybór pięknych sztućców ułatwią nam topowi producenci. Na stronie Gerlach.pl klienci znajdą szeroki wybór kompletów sztućców, zarówno utrzymanych w klasycznej formie, jak i inspirowanych nowoczesnymi trendami. W przypadku produktów od tego dostawcy estetyka idzie w parze z wysoką odpornością na uszkodzenia. Sztućce proponowane przez producenta tworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej – nie odkształcają się, nie są podatne na korozję, można myć je w zmywarkach.

Widelec czy nóż muszą dobrze leżeć w dłoni – jest to możliwe poprzez dobre wyważenie elementu kompletu, jak również profilowanie rękojeści.

Czym kierować się podczas wyboru sztućców?

Najważniejsze są materiały – muszą być one trwałe i odporne na zniszczenia. Jednak nie mniej ważny jest wygląd. Projektanci oddają w nasze ręce zestawy inspirowane klasycznymi wzorami i modą, które z pewnością zachwycą miłośników mody retro. Nie brak również nowoczesnego wzornictwa – w kolekcjach znaleźć można elementy o fantazyjnie wygiętej linii. Ciekawą dekoracją są także grawery nawiązujące do motywów roślinnych czy geometrycznych.

Categories Dom i Wnętrze
http://northtexaswish.org/krakow-idealny-wybor-na-twoje-zimowe-szalenstwa/ https://favcolor.net/co-nalezy-wiedziec-o-slowach-kluczowych/ http://rosequarterdevelopment.org/iso-9001-skad-wziela-sie-ta-miedzynarodowa-norma/