Czy garnki Gerlach poprawią jakość naszych potraw?

 

Smak i jakość naszych domowych potraw zależą od kilku czynników – również od tego, w jakich garnkach i patelniach są one przygotowywane. Nowoczesne garnki Gerlach to propozycja dla osób wymagających i szukających wyposażenia, które będzie jednocześnie funkcjonalne, trwałe oraz eleganckie. Czym zaskoczy nas ten producent? Czy garnki takie możemy wykorzystywać na wszystkich rodzajach kuchenek?

Garnki Gerlach w naszych kuchniach

Marka Gerlach jest w Polsce doskonale znana i ceniona – wieloletnia tradycja sprawia, że to zarówno marka rozpoznawalna, jak i taka, która stale szuka innowacji dla swoich produktów. Widać to doskonale na przykładzie garnków: garnki Gerlach to propozycja dla użytkowników wymagających i wszystkich tych, dla których gotowanie to przyjemność. Garnki Gerlach pozwolą na realizowanie kulinarnych pasji i wspomogą nas w przygotowywaniu wartościowych posiłków dla naszych bliskich.

Jak skonstruowane są garnki Gerlach? W ich przypadku materiałem bazowym jest stal nierdzewna 18/10. Ten rodzaj tworzywa nie odkształca się, nie jest podatny na działanie wilgoci, korozję. W dnach garnków stalowych umieszczany jest dysk, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła i szybsze przygotowywanie potraw. Garnki z dyskami możemy wykorzystywać na wszystkich typach kuchenek. Garnki uzupełniono o profilowane rączki i uchwyty, które nie nagrzewają się, pokryte są powłoką antypoślizgową.

Patelnie marki Gerlach

Poza wysokiej jakości garnkami marka Gerlach może zaproponować nam również doskonałe patelnie ceramiczne. Są one wyściełane powłokami, które minimalizują ryzyko przypalania i przywierania potraw do dna. Powłoki pozwalają również na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Patelnie wyposaża się również w doskonale przylegające pokrywki.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
yjazne-wnetrza.pl zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/czechy-samochodem/