Implanty zębów – dla kogo?

Olśniewający uśmiech – tak często pojawia się w przestrzeni publicznej. Uśmiechają się do nas wspaniale postaci z różnych zdjęć. Czy doskonały uśmiech jest tylko marzeniem? Czy tylko piękne fotomodelki mogą pięknie się uśmiechać, prezentując przy tym równe i białe zęby? Nie, idealny uśmiech to kwestia naszych starań i wsparcia profesjonalistów z dobrego gabinetu dentystycznego.

Implanty – warto się zdecydować

W zabieganiu o idealny uśmiech na pewno pomogą osiągniecia i rozwiązania proponowane w ramach nowoczesnej implantologii. Niezwykle ważną kwestią jest tutaj wybór systemu implantologicznego. Implant powinien charakteryzować się stuprocentową integracja z kością. Takie są implanty zębów Kraków firmy Dentsply Implants, które zapewniają trwałe utrzymanie implantu. Jakość tych implantów potwierdzają liczne badania (są to implanty najlepiej przebadane i najczęściej opisywane w literaturze medycznej).

Dla kogo implanty?

Implanty zębów to idealna opcja zastępowania braku pojedynczego zęba lub większej ilości zębów. Rozwiązują one problemy naprawdę wielu osób. Implanty dostosowuje się do różnych warunków, dlatego zdecydowana większość osób może użytkować mosty i korony, które wyglądają i funkcjonują jak naturalne uzębienie.

W pełni ukształtowana tkanka kostna. To jedyny wymóg, jak stawia się pacjentom, którzy zdecydowali się na implanty. Dlatego też nie stosuje się raczej implantów u osób niepełnoletnich.

Estetyczny efekt leczenia

Decydując się na implanty zębów, należy pamiętać o wyborze najlepszych jakościowo implantów. Dzięki temu będzie można skupić się od samego początku na finalnym, czyli estetycznym efekcie leczenia. Zęby, których nie trzeba się wstydzić, to wspaniała sprawa. Piękny uśmiech to marzenie do spełnienia.

Categories Zdrowie i Uroda