Jak wybrać idealny rozmiar bielizny wyszczuplającej?

Aby wybrać porządną bieliznę wyszczuplającą warto zwrócić uwagę nie tylko na jej materiał i walory estetyczne, ale również na rozmiar. Problemy z odpowiednim rozmiarem pojawiają się zwłaszcza przy zakupach online. Wynika to w dużej mierze z tego, że każdy producent korzysta z nieco innej rozmiarówki.

O czym należy pamiętać?

W pierwszej kolejności należy dokładnie zmierzyć obwód bioder i obwód talii. Jeżeli planujemy zakup biustonoszy i gorsetu wyszczuplającego, to dodatkowo należy zmierzyć obwód pod biustem i obwód samego biustu. Jeżeli chodzi o majtki wyszczuplające to należy wybrać rozmiar bielizny, którą nosimy na co dzień. Dużym błędem wielu kobiet jest zamawianie bielizny modelującej o jeden rozmiar mniejszy. Niestety za mała bielizna będzie uciskach i deformować ciało. Za bardzo duszone fałdki niestety nie prezentować będą się zbyt okazale. Przed zakupem warto otrzymane wyniki porównać z tabelą rozmiarówki podaną przez producenta.

Typ sylwetki ma znaczenie

Bielizna wyszczuplająca powinna być indywidualnie dopasowana do sylwetki. Kobiety o sylwetce jabłka największy problem mają z biustem i talią. W tym konkretnym przypadku najlepiej postawić na biustonosze i body wyszczuplające. Kobiety o figurze gruszki powinny z kolei zwrócić uwagę na masywne uda. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, aby rozejrzeć się za odpowiednimi majtkami wyszczuplającymi. W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają halki wyszczuplające. Dobrym pomysłem są także rewelacyjne biustonosze typu push-up. W najlepszej sytuacji są kobiety o figurze w kształcie klepsydry. Aby podkreślić jędrne piersi wystarczy założyć modelujące body. Dzięki bieliźnie tego typu można także podnieść pośladki i optycznie zmniejszyć obwód bioder.

Cenne wskazówki

Nowa bielizna wyszczuplająca powinna być idealnie dobrana nie tylko do sylwetki. Bardzo ważne jest to, aby postawić na odpowiedni materiał i fason. Dla wielu kobiet olbrzymią rolę odgrywa również kolor i ozdoby. Niestety źle zestawiony kolor najprawdopodobniej odznaczać będzie się pod ubraniami. Jeżeli chodzi o tkaniny, to mają one oczywiście bezpośredni wpływ na komfort noszenia. Na półkach sklepowych dostępna jest bielizna wyszczuplająca wykonana z mieszanki syntetycznych i naturalnych materiałów. Doskonale sprawdzi się rewelacyjny poliester i elastan. Jeżeli chodzi o fason, to w obecnym sezonie najmodniejsze jest cieliste body, które kończy się pod biustem. Wybierając bieliznę warto zwrócić uwagę nie tylko na aktualne trendy w modzie, ale również na swój indywidualny gust.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca.

Categories Zdrowie i Uroda
diopieknanr5.pl