Komplety funkcjonalnych garnków i patelni

Nowoczesne wyposażenie kuchni w formie garnków i patelni to podstawa, aby móc codziennie przygotowywać pyszne posiłki bez zbędnego trudu. Obecnie komplety garnków zachwycają nie tylko świetnymi parametrami technicznymi, ale również doskonałym wyglądem. Jakie zestawy wybrać, by gotowanie było przyjemnością?

Nowoczesne patelnie ceramiczne – wyjątkowy smak smażonych dań

Dania przygotowywane na patelniach odznaczają się wyjątkowym smakiem, aromatem, chrupkością – nie można pomylić ich z innymi! Jeszcze do niedawna rezygnowaliśmy jednak z takich dań, gdyż są one wysoce kaloryczne. Na szczęście dzisiaj nowoczesne patelnie pozwalają na obniżenie poziomu kaloryczności takich dań – wszystko za sprawą powłok ceramicznych i teflonowych. Jak to możliwe? Patelnie posiadają dno wyściełane powłokami – pozwalają one na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, co przekłada się bezpośrednio na kaloryczność potrawy. Atutem powłok jest również fakt, że dzięki nim zmniejsza się ryzyko przywierania pokarmów do dna patelni i ich przypalania. Patelnie posiadają profilowane rączki wykonane z materiałów antypoślizgowych i nienagrzewających się.

Funkcjonalne garnki do każdej kuchni

Szukając idealnych garnków, warto wybrać komplet wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 – mówią projektanci garnków dla marki gerlach.pl. Garnki stalowe odznaczają się wysoką odpornością na korozję, odkształcanie, wysokie temperatury. Garnki takie posiadają też wielowarstwowe dno, w którym znajduje się specjalny dysk – jego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Garnki stalowe uzupełniane są o cedzaki, wewnętrzne miarki do odmierzania płynów, lejki. W kompletach znajdziemy również pokrywki ze szkła hartowanego, które zabezpieczono przed odpryskiwaniem czy wysoką temperaturą.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
https://notodo.pl/kuchnia-styl-loft https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ https://elkbuntu.net/mezoterapia-iglowa-czyli-gleboka-rewitalizacja-skory/