Modne meble tarasowe – przygotowania do sezonu letniego

Aby w pełni cieszyć się latem, należy zadbać o swój ogród. Przydomowa strefa wyposażona w modne meble tarasowe będzie cieszyć oczy i zapraszać do odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej trendom rządzącym w starannie zaprojektowanych przez specjalistów ogrodach. Jakie meble są teraz na czasie? Sprawdź!

Modne meble tarasowe – rattanowe huśtawki

Kochasz oddawać się beztroskiemu lenistwu na świeżym powietrzu? W takim razie na Twoim tarasie nie może zabraknąć wyplatanej z naturalnego rattanu huśtawki! W modnych ogrodach bujane ławki ustępują miejsca pojedynczym fotelom rattanowym podwieszanym na hakach przymocowanych do sufitu lub umieszczonych na specjalnych stojakach. Ażurowe, lekkie, głębokie fotele wypełnione miękką poduszką zapewnią Ci wygodę, jakiej do tej pory nie doświadczyłeś. Modne meble tarasowe wyplatane z egzotycznego rattanu są nie tylko wygodne, ale również efektowne. Naturalna, ciepła plecionka wtapia się w zieloną scenerię.

Stoły tekowe

W ogrodzie miłośnika imprez przy grillu nie może zabraknąć modnych mebli tarasowych w postaci stołu tekowego! Solidne, duże stoły z egzotycznego drewna są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (wodę, promieniowanie UV, mróz, wysoką temperaturę, środki chemiczne). Masywny, duży stół stworzy zgrany duet z lekkimi krzesłami wyplatanymi z rattanu.

Meble rattanowe Vimine – źródło inspiracji

Zastanawiasz się, gdzie szukać stylowych, starannie wykonanych, modnych mebli tarasowych? Twoje oczekiwania spełnią meble rattanowe Vimine dostępne w salonach stacjonarnych i sklepie on-line. Wszystkie produkty oferowane przez cenionego producenta wykonywane są w całości ręcznie z surowców pozyskanych z ekologicznych źródeł (plantacji zrównoważonego rozwoju i recyklingu).

 

 

Categories Dom i Wnętrze
https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/wplyw-miejsca-zamieszkania-na-koszt-ubezpieczenia-samochodu-co-warto-wiedziec/ https://6krokow.pl/-jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodu-przewodnik-krok-po-kroku/ live url