Ogrodowe trendy, czyli jak urządzić nowoczesny taras

Urządzenie stylowego i modnego tarasu to spore wyzwanie! Wszystkim trendsetterom, którzy pragną stworzyć tuż za progiem domu wyjątkowe centrum letniego odpoczynku podpowiadamy, jakie rozwiązania są teraz na czasie. Sprawdź, jak zaaranżować nowoczesny taras!

Nowoczesny taras – jedność z zielenią i domem

Architekci przykładają obecnie dużą wagę do estetyki i funkcjonalności ogrodów. Zewnętrzne przestrzenie są ważną i spójną częścią architektonicznej wizji. Nowoczesny taras jest miejscem, gdzie wnętrze domu przenika się z żywą, niezmąconą roślinnością. Aby uzyskać optymalny efekt, elewację  budynków zdobią wielkoformatowe przeszklenia, a taras pozbawia się wszelkich balustrad.

Niezawodny technorattan

Jakie meble rządzą na nowoczesnych tarasach? Nie mamy wątpliwości – technorattanowe! Technorattan szturmem opanował nasze ogrody oraz zewnętrzne przestrzenie publiczne już jakiś czas temu i nic nie wskazuje na to, aby jego pozycja lidera była zagrożona. Za co pokochaliśmy meble ogrodowe wykonane z syntetycznego tworzywa? Tego typu umeblowanie łączy w sobie wszystko, czego możemy oczekiwać od mebli outdoorowych – piękny wygląd, lekkość oraz ponadprzeciętną odporność na czynniki zewnętrzne. Nie bez znaczenia jest również fakt, że meble z technorattanu nie wymagają stosowania żadnych zabezpieczeń w okresie jesienno-zimowym.

Zamiast stołów i krzeseł

Standardowe zestawy składające się ze stołu i krzeseł odchodzą do lamusa. Na nowoczesnych tarasach ich miejsce zajęły luksusowe narożniki modułowe, wygodne fotele oraz huśtawki wypełnione wielkimi, miękkimi poduchami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, nawet jasne tkaniny zachowują swoją świeżość i estetyczny wygląd.

Categories Dom i Wnętrze
https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/dopuszczalna-predkosc-na-drogach/