Oryginalne wyposażenie ogrodu i tarasu

Przydomowy ogród czy taras to miejsca, które możemy zaaranżować jako miejsca wypoczynkowe – przekonują producenci mebli ogrodowych. Potrzebny jest tylko pomysł, nie liczy się wielkość przestrzeni, przekonują. Jakie rozwiązania proponują topowi projektanci i producenci? Na co zwracać uwagę podczas kupowania mebli ogrodowych?

Meble technorattanowe – trwałość na lata

Nie ma wątpliwości, że najchętniej kupowanymi kompletami są dzisiaj meble technorattanowe. Nowoczesne, projektowane zgodnie z potrzebami różnorodnych klientów mogą cieszyć oczy przez wiele sezonów. Mocną stroną kompletów technorattanowych jest fakt, że są one tworzone z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne. Meble technorattanowe sprawdzają się w każdej przestrzeni wypoczynkowej, również tej publicznej – meble tego typu są chętnie wykorzystywane w restauracjach czy w strefach wypoczynkowych w hotelach. W rozbudowanych kolekcjach znajdziemy przede wszystkim wygodne fotele i sofy narożne, ale też krzesła, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe, fotele wiszące w kształcie kokonów i elementy dekoracyjne, takie jak doniczki. Szeroki wybór mebli technorattanowych znajdziemy w sklepie gardenspace.sk.

Meble modułowe – sposób na kreatywną przestrzeń

Nowoczesne meble modułowe to idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które stale chcą zmieniać przestrzeń wypoczynkową. Komplety modułowe składają się z elementów, które możemy wykorzystywać osobno lub też łączyć je ze sobą, tworząc obszerne sofy narożne. Meble modułowe doskonale wpisują się w nowoczesne wzornictwo -są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, tworzone z wysokiej jakości tworzyw. Aluminiowe stelaże malowane są proszkowo, wierzch pokrywają wygodne poduszki i siedziska.

Categories Dom i Wnętrze
diopieknanr5.pl