Promiennik tarasowy w strefie komfortu

Własny taras to przestrzeń, którą warto zaaranżować na miejsce wypoczynkowe. Nie trzeba wiele – wystarczą odpowiednie meble ogrodowe i dodatki takie jak promiennik tarasowy. Jakie rozwiązania wybrać na nasz taras, aby przestrzeń ta spełniała oczekiwania wszystkich domowników?

Promiennik tarasowy – czym jest i czy sprawdzi się u nas?

Jeszcze do niedawna promiennik tarasowy kojarzony był przede wszystkim z urządzeniem obecnym w ogródkach restauracyjnych. Zadaniem promiennika było zapewnienie gościom restauracji komfortu cieplnego podczas przesiadywania na świeżym powietrzu. Promiennik tarasowy działa na podobnej zasadzie – emituje on ciepło w promieniu nawet 5 metrów, przez co możliwe jest przesiadywanie na tarasie również po zmroku. Istotne jest również to, że promiennik świeci jasnym światłem, dodatkowo więc służy jako oświetlenie w przestrzeni wypoczynkowej. Jak działa promiennik tarasowy? Promienniki wykorzystują gaz propan-butan – butla z gazem umieszczona jest wewnątrz konstrukcji, przez co nie wpływa ona na jej estetykę.

Promiennik tarasowy – wysokiej jakości urządzenie

Promiennik tarasowy to jedna z wielu opcji, które warto wykorzystać na naszym tarasie. Posiadając obszerny taras możemy organizować na nim spotkania w gronie rodziny czy znajomych, jak również zapraszać bliskich na grilla. Poprzez dobór odpowiednich elementów stworzymy przestrzeń, którą pokochają domownicy i która może służyć na wiele sposobów – dla dzieci może to być idealny plac zabaw, dla nas samych: miejsce do relaksu z książką czy komputerem. W okresie jesieni i zimy warto elementy wyposażenia ogrodu chować pod pokrowcami ogrodowymi – skutecznie ochronią one przed osiadaniem kurzu, brudu czy zawilgoceniem. Pokrowce posiadają niewielkie ściągacze, które pozwalają na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
zobacz wiecej https://magicflvacation.com https://beesafe.pl/porady/najtansze-nowe-samochody/