Rozliczenie PIT z Holandii w Polsce – Jak otrzymać zwrot dochodów z Holandii

Rozliczenie dochodów należy rozpocząć od skompletowania wszystkich potrzebnych dokumentów wymaganych przez Holenderski urząd skarbowy Belastingdienst. Co Będziemy potrzebować? Niezbędne będą informacje o naszych przychodach zawarte na Holenderskiej karcie podatkowej Jaaropgaaf. Taki dokument powinieneś otrzymać od swojego pracodawcy po zakończeniu danego roku podatkowego. W Holandii  pokrywa się on z rokiem kalendarzowym i trwa od 1 stycznia do 31 grudnia, a pracodawca zobowiązany jest na przekazanie ci druku Jaaropgaaf w terminie nie późniejszym niż 1 marca. Jeżeli nie otrzymałeś od pracodawcy niezbędnych dokumentów i nie wiesz co w takiej sytuacji zrobić, odwiedź naszą stronę https://aangifte24.com/, a nasi konsultanci pomogą Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.

Jak uzyskać wysoki zwrot podatku z Holandii

Rozliczenie PIT z Holandii w Polsce obowiązuje te osoby, które 90% swojego rocznego dochodu uzyskały na terenie tego państwa. Na terenie Holandii obowiązują inne zasady odnośnie opodatkowania dochodu niż na terenie całej Unii Europejskiej, dlatego Polacy, którzy legalnie pracują w tym kraju, zobowiązani są do złożenia deklaracji podatkowej oraz rozliczenia się z podatku bezpośrednio z holenderskim urzędem skarbowym. Takie osoby podlegają korzystnym zasadom rozliczania i przysługują im wszystkie dostępne w Holenderskim systemie podatkowym ulgi. Wysokość zwrotu to sprawa bardzo indywidualna i zależna od wielu czynników. Przede wszystkim decyduje o tym wysokość zarobków – im wyższe ty większa kwota opodatkowana. Wpływ na ostateczny zwrot ma też np. wiek, gdyż dla seniorów przewidziane są niższe progi podatkowe tak samo jak dla osób z dziećmi i rozliczającymi się ze partnerem fiskalnym takim jak małżonek.

Zwrot podatku z Aangifte

Zajmujemy się sprawami zwrotu podatku z Holandii już wiele lat i mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie. Udostępniamy specjalne narzędzia w postaci aplikacji mobilnej i kalkulatora zwrotu podatków dla osób, które na własną rękę postanowią rozliczyć się z Belastingdienstem. Jeżeli nie czujesz się pewnie i martwi Cię, że nie dasz rady sam poradzić sobie z papierkową robotą, służymy poradą lub kompleksowym zajęciem się twoim rozliczeniem. Jesteśmy do twojej dyspozycji – Aangifteg24.

 

Categories Biznes
https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ live url