Sypialnia pod wymiar

Sypialnia powinna być sanktuarium, dzięki któremu można się zrelaksować i odprężyć po całym dniu. Jasne kolory, duże, podwójne łóżko, delikatne firanki, lekki żyrandol i stylowe wejście do garderoby. Czy raczej zdecydowane kolory, minimalistyczny styl, rolety i cała ściana w małych, otwieranych na lekkie pchnięcie, matowych szafkach bez uchwytów?

Meble na wymiar Warszawa – mała sypialnia

W niewielkiej sypialni sztuką jest zaprojektować zabudowę tak, aby przechować tam wszystkie potrzebne rzeczy i nie czuć się przytłoczonym. Jeśli sypialnia jest na tyle mała, że żadna szafa się do niej nie zmieści warto zdecydować się na meble na wymiar, które profesjonalista idealnie dopasuje do wnętrza.Interesującym pomysłem jest zamontowanie na powierzchni całej ściany szafek w formie płaskich kwadratów bez uchwytów. Fronty mogą być lustrami, co dodatkowo optycznie powiększy pokój. Wystarczy dwadzieścia centymetrów głębokości i jedna ściana, żeby pomieścić naprawdę dużo rzeczy. Sypialnia nie będzie przeładowana, będzie w niej wszystko czego potrzeba, a lustra wprowadzą przestrzeń

Meble na wymiar Warszawa – duża sypialnia

Wbrew pozorom urządzenie dużej sypialni tak, aby była przytulna i ciepła to również nie lada wyzwanie. Duże łóżko nie załatwi sprawy. Ale skrócenie jednej strony pokoju na rzecz dużych, suwanych drzwi, za którymi znajdzie się specjalnie zaprojektowana szafa na wymiar? Czemu nie?Wykonane na zamówienie łóżko zintegrowane z pasującymi szafkami nocnymi, stylowa dobrze komponująca się z pozostałymi meblami biblioteczka pełna książek. To wszystko kwestia wyobraźni i zawartości portfela.

Meble na wymiar Warszawa – apartament sypialniany.

A może by tak zdecydować się na sypialnię, z której bezpośrednio będzie można wyjść na balkon, do garderoby i salonu kąpielowego? Jeżeli jest dostępna do tego przestrzeń to stworzenie takiego miejsca jest strzałem w dziesiątkę i możliwością zupełnego relaksu we własnym, domowym zaciszu.W takim wypadku meble zrobione na wymiar będą jedynym dobrym rozwiązaniem, bo dopasowanie do siebie trzech pomieszczeń i balkonu to długa, żmudna praca jeżeli weźmie się pod uwagę kupienie tylko gotowych mebli. Meble łazienki i sypialni będą się różniły odcieniem, a nawet nieznaczna różnica może na co dzień denerwować, szczególnie że zorganizowanie takie przestrzeni jest dużym wydatkiem i wszystko powinno ze sobą dobrze współgrać. Meble na wymiar i dobry projekt sprawią, że dopasowane do siebie pomieszczenia będą harmonijnie się uzupełniać i tworzyć przytulny klimat.

Więcej informacji znajdziesz na stronie meble na wymiar warszawa – http://bbmeble.pl.

Categories Dom i Wnętrze