Wózki dziecięce 3w1 – warto?

Każdy rodzic oczekujący z niecierpliwością na pojawienie się na świecie swojego pierwszego dziecka musi podjąć wiele decyzji. Jedną z nich jest zakup wózka – sprzętu, który w pierwszych miesiącach (a nawet latach) będzie miał ogromny wpływ na komfort codziennego życia. W ostatnim czasie w sklepach znaleźć możemy coraz więcej modeli wielofunkcyjnych. Czym charakteryzują się wózki dziecięce 3w1? Czy warto w nie zainwestować? Sprawdź!

Nowoczesne wózki dziecięce 3w1 – jeden produkt, wiele możliwości

Wózki dziecięce 3w1 są zaprojektowane w taki sposób, aby jak najdłużej służyć dziecku. Dzięki specyficznej konstrukcji, możesz dopasować wózek do zmieniających się potrzeb dziecka. Wielofunkcyjne wózki składają się ze stelaża oraz trzech nakładanych elementów – gondoli z budką, nosidła oraz siedziska przypominającego kształtem klasyczną spacerówkę.  Ergonomiczne wózki wyposażone są przeważnie w praktyczne moskitiery, torby czy osłony przeciwdeszczowe.

Wygoda dla maluszka i rodzica

Nowoczesne wózki wielofunkcyjne niewątpliwie mają wiele zalet. Przede wszystkim służą dziecku od  narodzin aż do mniej więcej trzeciego roku życia. Składany wózek można bez problemu rozłożyć na części pierwsze i wygodnie przetransportować w nawet niewielkim bagażniku. Z wielofunkcyjnego modelu zadowoleni będą szczególnie rodzice mieszkający w niewielkich mieszkaniach, gdzie przechowywanie kilku wózków mogłoby być szczególnie kłopotliwe.

Wydawać by się mogło, że koszt zakupu wózka wielofunkcyjnego jest stosunkowo wysoki. Zanim zdecydujesz się kupić tańszą gondolę oraz nosidełko, warto mieć świadomość, że pierwszy zakup nie posłuży dziecku dłużej niż przez 3 miesiące. Inwestując w wózek 3w1, w istocie oszczędzasz pieniądze.

Categories Ciekawe