Jak zorganizować przyjęcie w ogrodzie?

Wiosną i latem jest mnóstwo okazji do tego, aby zaprosić rodzinę i przyjaciół na przyjęcie w ogrodzie. Oczywiście, mogą sobie pozwolić na to tylko te osoby, które posiadają przynajmniej niewielki ogródek obok domu. Na szczęście jest ich całkiem sporo nawet na Śląsku. A zatem, jak zabrać się za przygotowania imprezy w domu? Na co zwrócić uwagę? Poniżej garść praktycznych podpowiedzi.

Czas

Imprezę najlepiej zorganizować w weekend, kiedy większość osób nie pracuje, mogąc swobodnie cieszyć się swoim wolnym czasem. Idealna będzie sobota. Spotkanie można rozpocząć już w godzinach popołudniowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wspólnie biesiadować do późnych godzin nocnych.

Jedzenie i alkohol

Tak jak imprezy dedykowane dzieciom muszą obejść się bez alkoholu, tak nie ma powodów do tego, by tej przyjemności odmawiać dorosłym. Na spotkaniach towarzyskich w gronie dorosłych, poza pysznym jedzeniem, musi znaleźć się również pyszny alkohol. Wiosną i latem może to być po prostu piwo, białe wino i drinki na jego bazie. W kwestii jedzenia – najlepiej postawić na szybkie przekąski. Można podać je w formie szwedzkiego stołu, tak by goście mogli sami skomponować sobie kanapki czy przystawki. Jeżeli spotkanie nie jest zaplanowane dla dużego grona, świetnym rozwiązaniem będzie również urządzenie barbecue. Na elektrycznego grilla można położyć nie tylko mięso czy kiełbaski, ale też warzywa czy ser. W ten sposób można zorganizować barbecue wegetariańskie a nawet wegańskie.

Muzyka

Bez muzyki nie uda się żadna impreza. Trzeba jednak pamiętać o tym, że kiedy zaprasza się gości, warto myśleć nie tylko o swoim guście muzycznym. Dobrze jest zatem poprosić o to, aby każdy przyniósł jedną swoją ulubioną płytę, dzięki czemu muzyka będzie urozmaicona, a każdy przynajmniej przez chwilę będzie zadowolony z repertuaru.

Rozrywka – fotobudka Śląsk

Ostatni element udanej imprezy to rozrywka. Warto zaproponować gościom coś, co będzie dla nich atrakcyjne, urozmaici czas, a nawet pozostawi miłe wspomnienia w postaci pamiątki. Świetnym pomysłem jest wynajęcie fotobudki, w której goście będą mogli zrobić sobie zabawne zdjęcia. Zwykle, kiedy bąbelki zaszumią w głowie, humor jeszcze bardziej dopisuje i ma się ochotę na trochę szalonej zabawy. Fotobudka sprawdza się idealnie na takich imprezach, warto wcześniej skontaktować się z firmą, która zajmuje się jej wypożyczaniem, aby zarezerwować sobie ją na określony termin.

Fotobudka Śląsk – ile to kosztuje

Aby zorientować się w kwestiach ceny, również warto skontaktować się z firmami wypożyczającymi. Z pewnością jednak koszt nie będzie zatrważający, bo naprawdę sporo osób zapewnia dla swoich gości tego typu atrakcję. To co, chyba wszystkie najważniejsze elementy udanej imprezy zostały zaprezentowane. Jeszcze tylko trochę słońca i dobrych humorów, a kilka godzin wśród przyjaciół i rodziny na długo pozostanie w pamięci.

Więcej informacji znajdziesz na stronie smove.pl/fotobudki

Categories Ciekawe
https://www.gama-sklep.com.pl/a/90-mebloscianka-mlodziezowa http://northtexaswish.org/krakow-idealny-wybor-na-twoje-zimowe-szalenstwa/ https://poznajauditt.pl/jakie-meble-ogrodowe-z-naroznikiem-wybrac/