Co warto wiedzieć o kryptowalutach?

Blockchain development services oferowane są w różnych krajach. To one mają wpływ na kryptowaluty, którymi nie można było handlować w Indiach. Tak, dopiero na początku roku 2020 został uchylony ten zakaz, do którego wcześniej podchodzono w bardzo restrykcyjny sposób.

Dużo się dzieje…

Blockchain development pokazuje, że dużo się naprawdę dzieje, jeżeli chodzi o rynek kryptowalut. Dowodem na to jest chociażby Ludowy Bank Chin. Oni to w ostatnich czasach przeprowadzali testy nowej waluty cyfrowej, e-RMB. Ale nie tylko oni intensywnie pracowali. Technologia blockchain budzi tak żywe zainteresowanie, że Bank Anglii, Europejski Bank Centralny i Rezerwa Federalna pracowały nad ustaleniem zasad, na jakich mogłyby funkcjonować cyfrowe waluty banku centralnego. A to tylko część z tego, co się na bieżąco dzieje. Takie firmy, jak 10clouds poszerzają portfolio swoich usług, dbając m.in. o zapewnienie blockchain application development. 

Powracając do Indii, warto nadmienić, że to właśnie tam powstała nowa platforma o nazwie Unicas, za którą odpowiedzialna jest Cashaa. To dzięki nim można liczyć na takie usługi, jak możliwość prowadzenia rachunków oszczędnościowych w kryptowalutach, a także tradycyjna bankowość, która została zaoferowana w 22 regionach Indii północnych.

Co będzie się działo?

Blockchain software development wciąż parł do przodu. On to również po części będzie miał wpływ na to, co będzie dziać się z kryptowalutami. 

1 września 2020 roku cena za jedną monetę Ethereum wyniosła 483,24 USD. Kapitalizacja rynkowa sprawiła, że wartość ETh wzrosła do 54,3 mld USD z 40,5 mld USD. Ale warto odnotować także, że już miesiąc później sytuacja ETH wyglądała zupełnie inaczej. Na koniec września wartość jednej monety ETH wyniosła 358,4 USD.

To jest tylko przykład tego, co dzieje się na rynku kryptowalut, ponieważ podobna sytuacja była w przypadku Cardano. Trzecia kryptowaluta na rynku, w marcu 2020 roku kosztowała jedyne 0,024 USD. Po części odpowiedzialna mogła być za to rynkowa wyprzedaż cyfrowych walut.

Jaki z tego wniosek? Trzeba przygotować się na to, że na rynku będzie się działo dużo. Blockchain development pokaże, że pojawią się nowe, interesujące projekty cyfrowe, ale nie można zapominać o tym, co już jest. Trzeba z uwagą podchodzić do wykonywania inwestycji. Tak, aby z uwagą móc reagować na to, co dzieje, jeżeli dojdzie m.in. do gwałtownych spadków, jakie mogą powodować ogromne straty. 

Categories Ciekawe
https://signwise.pl/zadbaj-o-zdrowe-paznokcie-jak-walczyc-z-grzybica/ https://kb-direct.pl/odkryj-tajemnice-jedrnej-skory-dieta-aktywnosc-fizyczna-i-nowoczesne-zabiegi-medycyny-estetycznej/ https://overcomeback.com.pl/wirtualne-biuro-a-obowiazek-wpisu-do-rejestru/