Okna – jakie wybrać?

Wybór odpowiednich okien to trudna sprawa, dlatego że mają one wielkie znaczenie dla utrzymania komfortu życia. Na pewno warto zdecydować się na najlepsze produkty z tej kategorii, gdyż tylko one służyć nam będą przez lata, przyczyniając się do zdrowego i przyjemnego przebywania we wnętrzach. Dobre okna to przecież ciepło zimą i jesienią, dostęp świeżego powietrza, bezpieczeństwo, cisza, chłód podczas upału. Trzeba więc wziąć pod uwagę materiał wykorzystany do ich zrobienia oraz nowoczesne systemy, rozwiązujące wiele problemów codzienności.

Okna drewniano-aluminiowe

Na okna-internorm.pl odkryjemy okna najwyższej jakości, które bez trudu dopasujemy też do obranej przez nas stylistyki. Internorm proponuje nam m.in. okna drewniano-aluminiowe w różnych modelach. Okno HF 310 wyróżnia się łagodną stylistyką i bardzo dobrą izolacyjnością cieplną. Z kolei okno HF 410 zostało szczególnie wyprofilowane. Od wewnątrz profil jest zrobiony z drewna, a od zewnątrz z aluminium, pianka termiczna dociepla skrzydło okna. Rdzeń jest zbudowany w technologii I-tec Core.

Model HV 350 natomiast ma zamontowaną żaluzję międzyszybową. Okno drewniano-aluminiowe HF 210 zaś charakteryzuje się potrójnym oszkleniem, ukrytymi okuciami i skutecznymi zabezpieczeniami.

Okna PCV i PCV-aluminiowe

Internorm oferuje nam także różnorodne okna PCV oraz PCV-aluminiowe. Na przykład okno PCV KF 405 nawiązujące do skandynawskiego designu. Czy prawdziwy hit, czyli okno PCV-aluminiowe KF 300, które sprzedało się w liczbie 2,5 mln egzemplarzy. Lub okno KF 410 docieplane pianką typu XPS.

Warto zwrócić uwagę też na okno KF 405 z zewnętrzną nakładką aluminiową o zwiększonej odporności na działanie warunków zewnętrznych. Natomiast okno KF 200 doskonale dopasuje się do stylistyki home soft i stworzy uroczy wizerunek domu. Zewnętrzna strona okna może być wykonana w wielu kolorach.

Categories Dom i Wnętrze