Romantyzm w pełni ogrodu

Czy można sobie wyobrazić bardziej romantyczne miejsce niż cudownie zaaranżowany ogród? Nawet najpiękniejsze wnętrze nie dorówna takiej ogrodową aranżacji. Zwłaszcza nocny wymiar ogrodu może stać się poszukiwaną przez nas scenerię do jakiegoś ważnego wydarzenia w naszym życiu. Zaręczyny? A może miłosne wyznanie? Albo po prostu elegancka kolacja przy świecach? Odsłoni się przed nami romantyzm nocnego ogrodu w pełni.

Ciemność i światło

Nocą świat zdaje się zwalniać, zwłaszcza w naszym ogrodzie. Wspaniale, kiedy możemy być tylko we dwoje. Zupełnie odcięci od reszty świata. Noc sprzyja romantycznym spotkaniom. Niech w ogrodzie zagości więc romantyzm kontrastów: ciemności i światła świec. Zadbajmy o odpowiednie oświetlenie. Niech ogród naprawdę nas oczaruje. Być może dobrym pomysłem będą świecące kule, które dadzą delikatne światło. Niech nic nas nie rozprasza. Niech także światło nam sprzyja.
Atrakcyjnym dopełnieniem kolacji przy świecach będą paleniska gazowe do ogrodu. Nie tylko dadzą ciepło, ale stworzą romantyczny nastrój. Samo patrzenie na palący się ogień pomoże wyciszyć emocje i porozmawiać o ważnych sprawach.

Żywioły w nocnej odsłonie

Ogień i woda. To połączenie może dotyczyć nie tylko miłosnego duetu, ale także naszego ogrodu. Ogień w pobliżu wody – to doskonale romantyczne zestawienie. Kolacja w ogrodzie przy basenie lub w pobliżu kaskady. Albo delikatna strużka spływające swobodnie wśród skalnej kompozycji – jako tło romantycznego spotkania.

Kojący szum wody, zapach kwitnących kwiatów i drzew, a do tego bliskość ognia. Być może jeszcze jakaś wyjątkowa świetlna aranżacja przygotowana specjalnie na tę niezwykłą noc? Lampiony i drobne światełka, które sprawią wrażenie, że oto gwiazdki spadły z nieba prosto na nas.

Categories Dom i Wnętrze
Dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft https://beesafe.pl/porady/ucieczka-z-miejsca-kolizji/ https://www.fcbu.org/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje/