DBK – zarządzanie flotą z systemem telematycznym

System telematyczny jest niezwykle interesującym dodatkiem, w który zaopatruje się spora ilość firm przewozowych. Ze względu na swoje właściwości wspomaga ona zarządzanie, pracę i bezpieczeństwo firmy przewozowych. Jedną z marek, która stworzyła swój własny system telematyczny jest Grupa DBK. Zarządzanie flotą z telematyką Dbkfleetmanagement daje ogrom możliwości, które doceni nie tylko każdy przedsiębiorca, ale również każdy kierowca!

Dbkfleetmanagement – jakie daje możliwości?

Dbkfleetmanagement daje każdej firmie przewozowej wiele różnorodnych możliwości. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na szereg zalet, które namacalnie dotykają nie tylko przedsiębiorcy, ale również kierowcy. Jeżeli chodzi o aspekt przedsiębiorczy to Dbkfleetmanagement jako jedna z nielicznych telematyka jest w stanie rejestrować raporty z spalania paliwa na danych odcinkach jazdy kierowców. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą wyciągać wnioski z stylu jazdy kierowców i odpowiednio je korygować. Niestety w dzisiejszych czasach paliwo jest bardzo drogie dlatego liczy się każdy procent oszczędności. Dbkfleetmanagemnt również bardzo dobrze radzi sobie w przypadku zarządzania umowami dotyczącymi samochodów ciężarowych i ich zobowiązań. Czarno na białym przedstawia terminy wszystkich ubezpieczeń i przeglądów technicznych przez co po prostu nie da się pomylić i przegapić danego terminu.

Jeżeli chodzi o kierowców to wraz z Dbkfleetmanagement mogą poczuć się o wiele bardziej bezpieczni. Nieważne czy znajdują się w Polsce czy za granica konsultanci Dbkfleetmanagement pomogą im w każdym problemie – czy to stłuczka, usterka czy poważny wypadek. Połączenie komputera pokładowego z siecią telematyki poprawia jakość oceny stanu technicznego pojazdu po każdym z wcześniej wymienionych problemów.

Podsumowanie 

System telematyki staje się powoli obowiązkowym punktem technologicznym każdej firmy przewozowej. Dzięki niemu mogą one odmienić oblicze firmy i ułatwić sobie pracę nie zapominając o komforcie i bezpieczeństwie swoich pracowników.

Categories Motoryzacja
https://dinusiek.pl/drenaz-limfatyczny-jak-pozbyc-sie-zastoju-limfy/ https://m34.pl/liposukcja-jakie-efekty-daje-odsysanie-tluszczu/ zobacz wiecje